Wielki powrót “Crazy for You”

Opublikowane przez

Wielki powrót “Crazy for You”

1.10.2020, Magdalena Jagiełło-Kmieciak

Po blisko dziesięciu miesiącach na scenę Opery na Zamku w Szczecinie 3, 4 i 6 października wraca jeden z najwspanialszych musicali świata – „Crazy for You” George’a i Iry Gershwinów – w reżyserii Jerzego Jana Połońskiego, pod batutą Jerzego Wołosiuka.

Opis:

„Crazy for You” – najwspanialsza klasyka gatunku, musical, który nawiązuje do najlepszych tradycji złotych czasów przedwojennego Broadwayu. Historia miłości chłopaka z Nowego Yorku, który ponad wszystko pokochał taniec, śpiew i muzykę oraz… dziewczynę z Nevady – córkę byłego dyrektora upadłego teatru. Musical ten śmiało można określić komedią muzyczną naszpikowaną pełnokrwistymi postaciami, przewrotnymi sytuacjami oraz olbrzymią ilością śpiewu i tańca.

Energetyczny spektakl przygotowany przez najlepszych w Polsce realizatorów, mieniący się feerią kolorów, bogaty scenograficznie, brawurowo zatańczony i zaśpiewany.

Ciekawa fabuła, zabawne dialogi, kankan, balet, step i całe mnóstwo najpiękniejszej muzyki George’a Gershwina to przepis na majstersztyk, który zaczaruje widzów. 

Flashmob, promujący musical “Crazy for You”

Przedstawienie otrzymało Nagrodę Publiczności “Bursztynowy Pierścień 2017” w kategorii “Spektakl Roku” oraz XII Teatralne Nagrody Muzyczne im. Jana Kiepury za najlepsze kostiumy dla Agaty Uchman i dla Macieja  Glazy – najlepszego tancerza w pozostałych formach tanecznych za układy stepu.

Terminy:

3.10.2020 – 19.00
4.10.2020 – 18.00
6.10.2020 – 19.00
Miejsce: sala główna Opery na Zamku w Szczecinie

Czas trwania: ok. 2 godz. 40 min (w tym jedna przerwa)

Ceny biletów: 45-120 zł

Więcej informacji znajduje się na stronie Opery na Zamku w Szczecinie.

Zapraszamy również do przeczytania rozmowy z Ewą Olszewską, która wciela się w Irene Roth.

Artykuł Wielki powrót “Crazy for You” pochodzi z serwisu ORFEO – portal muzyczny, TV.

Więcej informacji
Źródło: orfeo.com.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *