Ochrona instalacji elektrycznych

Opublikowane przez

To pierwszy odcinek naszej nowej audycji, w której będziemy poruszać tematy związane z…prądem. W tym materiale poruszymy temat, który dotyczy nas wszystkich – zarówno prywatnie, w otoczeniu domowym, jak i zawodowym, biurowym. Będziemy rozmawiać o przepięciach w instalacjach elektrycznych, o wyładowaniach piorunowych, regulacjach prawnych w zakresie ochrony przeciwprzepięciowej, dobrych praktykach przy projektowaniu instalacji przeciwprzepięciowych w różnych aplikacjach, czyli tak naprawdę o wszystkim, co jest istotne dla bezpieczeństwa naszego, naszych urządzeń elektrycznych, które posiadamy w swojej instalacji, a które niejednokrotnie są bardzo wrażliwe na wszelkie zakłócenia. Odcinek można wysłuchać na https://im24podcast.pl/2021/07/08/niech-to-piorun-trzasnie-ochrona-instalacji-elektrycznych/ .

„Dobra faza” to rozmowy ekspertów i audycja dla wszystkich zainteresowanych elektrycznością. Opowiadamy o tym, co interesuje firmy i osoby związane z infrastrukturą energetyczną: od rozwiązań dla budynków i przemysłu, poprzez automatykę, aż do zasilania gwarantowanego. „Dobra faza” zapewnia pozytywną energię i porcję rzetelnej wiedzy!

IM24 Podcast to miejsce, w którym zdobędziesz wiedzę na temat cyberbezpieczeństwa. Posłuchasz o tym jak bezpiecznie poruszać się w świecie internetu i jak uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji oraz przykrych niespodzianek.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *