Rynek Data Center w Polsce

Opublikowane przez

Dyskutujemy o obecnej sytuacji, trendach i przyszłości tego sektora. Naszym gościem jest Robert Jackowski – CEO DC Serwis – ekspert i praktyk w dziedzinie realizacji data center jak również zasilania obiektów przemysłowych. Serdecznie zapraszamy do słuchania entuzjastów dziedziny centrów danych, zasilania awaryjnego typu UPS oraz wszystkich chcących poszerzyć swoją wiedzę w zakresie nowoczesnych rozwiązań elektrycznych.

Odcinka posłuchasz na stronie https://im24podcast.pl/2021/08/05/grunt-to-prunt-zasilanie-awaryjne-w-przemysle-i-data-centre/ .

IM24 Podcast to miejsce, w którym zdobędziesz wiedzę na temat cyberbezpieczeństwa. Posłuchasz o tym jak bezpiecznie poruszać się w świecie internetu i jak uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji oraz przykrych niespodzianek.

„Dobra faza” to rozmowy ekspertów i audycja dla wszystkich zainteresowanych elektrycznością. Opowiadamy o tym, co interesuje firmy i osoby związane z infrastrukturą energetyczną: od rozwiązań dla budynków i przemysłu, poprzez automatykę, aż do zasilania gwarantowanego. „Dobra faza” zapewnia pozytywną energię i porcję rzetelnej wiedzy!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *